MSA.LV /Processori
 
   Mums ir ilga un veiksmīga pieredze datortehnikas un programmnodrošinājuma uzstādīšanas un apkalpošanas jomās. Strādājot ar klientiem, mēs cenšamies ievērot visas konkrētas situācijas īpatnības gatava projekta realizācijā. Katram klientam ir garantēta individuāla pieeja, lai atrisinātu noteikto uzdevumu ātrāk, ērtāk un efektīvāk. Jūsu rīcībā ir mūsu servisa kvalificēti speciālisti, kas sniegs konsultāciju par Jūs interesējošiem tehniskajiem jautājumiem un uzklausīs Jūsu vēlmes.
SIA "MSA project group" piedāvā:
Datora/datortehnikas tehniskā stāvokļa diagnostika (testēšana):

5 Ls
Sistēmas bloku remonts*:
   *Rezerves daļas tiek apmaksātas atsevišķi. Sistēmbloka diagnostika un remonts ir darbietilpīgs process, tapēc var aizņemt 1 - 4 darbadienām.

no 10 Ls
Iekārtu pieslēgšana + draiveru uzstadīšana*:
   *Rezerves daļas tiek apmaksātas atsevišķi. Iekārtu pieslēgšanas process var aizņemt no 20min līdz 4 st. Ja iekārta nopirkta SIA "MSA project group" veikalā - pieslēgšana bezmaksas!

no 5 Ls
Sistēmas bloku tīrīšana:

no 5 Ls
Operētājsistēmu uzstadīšana:
*Programmatūra tiek apmaksāta atsevišķi.

no 10 Ls
Citas programmatūras instalācija:
*Programmatūra tiek apmaksāta atsevišķi

no 5 Ls
Datu atjaunošana:.
Lietotāja datu atjaunošana pēc sistēmas bojējuma, virusiem un t.t. 100% datu atjaunošana netiek garantēta.

no 15 Ls
Vīrusu ārstēšana:
no 15 Ls
Monitoru remonts:
Mūsu serviss piedāvā LCD un CRT monitoru remontu
* Remonts tiek veikts no 3 darba dienam līdz 2 nedeļam (termiņš ir atkarīgs no negadījuma un detaļas pieejamību noliktavā)
* Cena tiek saskaņota individuāli katram klientam (atkarīgi no remonta sarežģītības)
no 15 Ls
Datora modernizācija:
Mainām vecus datorus pret jauniem. Datoru apmaiņa notiek kad mūsu specialisti ir parbaudījuši datoru. Veca datora/detaļas cenu nosaka mūsu menedžeris.

Mūsu darbinieki veic steidzamus un arī profilakses darbus,konsultācijas, garantijas un ārpus garantijas datortehnikas apkalpošanas darbus. Mēs esam gatavi sniegt Jums plaša spektra pakalpojumu klāstu, parakstot līgumu uz datortehnikas apkalpošanu.


 

SIA "MSA project group"
Vienības gatve 32, Rīga, Latvija
Tālrunis: 67611070 E-pasts: msa@msa.lv